FODRÁSZ VEGYSZERES SZAKEMBER TANFOLYAM

E/2020/000395

10125001 Fodrász vegyszeres szakember

fodrász tanfolyam

Fodrász vegyszeres szakember tanfolyam

E/2020/000395

10125001 Fodrász vegyszeres szakember

Kedves Érdeklődő!

2021. július 1-től új, államilag elismert szakképesítéseket lehet elérni felnőttképzésben, melynek a feltétele az államilag elismert tanúsítvány megszerzése a tanfolyam befejezésével. A tanúsítvány megszerzését követően államilag elismert képesítő vizsgára jelentkezhetnek a tanulók a vizsgaközpontokban. 

Ez a szakma egy ÚJ lehetőség a szépségiparban! Érdekelnek a legújabb festési, színezési, melírozási trendek? Szeretnél minél többrétű hajszínváltoztatást megtanulni? A nyári hangulatú beach frizurákat  ( laza , göndör) készíteni? Ha pedig megunta a vendég a göndör fürtöket, akkor kiegyenesíteni? Mindezt szépen formázni, szárítani, finishelni?

Ha igen, akkor jelentkezz lentebb a tanfolyamunkra!

Tanfolyam neve

Fodrász vegyszeres szakember

Tanfolyam időtartama

1100 óra / 10 hónap

Képzés formája

Iskolarendszeren kívüli szakképzés

Képzés helye

Debrecen, Kisvárda

Oktatás végén

tanúsítványt adó záróvizsga

Tanfolyam tankönyv

térítés mentes, online

Tanfolyam ára

800.000 Ft
Havidíjas fizetés is lehetséges: 80 000 Ft/hónap, melyből az első részlet beiratkozáskor fizetendő. A tanfolyam záróvizsga díja: 50.000 Ft

Tanfolyam ütemezése

2022. szeptember vége – október közepe

Képzés felépítése

1.

Általános munkaügyi, munkavédelmi, balesetvédelmi, tűzvédelmi, környezetvédelmi és higiéniai ismeretek

2.

Fodrász alapismeretek

3.

Hajhullám készítés

4.

Hajegyenesítés készítése

5.

Hajszínváltoztatás, szőkítés készítése

6.

Melírozás készítése

Miért érdemes minket választani?

Oktatóinkkal mindent megteszünk annak érdekében, hogy a tanfolyam ideje alatt sikeresen átadjuk azt a biztos tudást, amelyre szükséged van ahhoz, hogy el tudj indulni ebben a szakmában. Nagyon fontos számunkra, hogy a legjobbat nyújtsuk számodra egész idő alatt, és minden segítséget megkapj tőlünk. Gyakorlati képzőhelyünkön egyaránt végzünk csoportos, tanműhelyi jellegű képzéseket és a gazdasági életben, üzleti körülmények között tartandó felkészítést tananyagtól függően. Elméleti oktatóink a törvényi előírásoknak megfelelően diplomás és megfelelő szakmai tapasztalattal rendelkező pedagógusok és/vagy szakemberek. Több, mint 25 éves képzési tapasztalat. Kiváló szakmai és versenyeredmények. Gyakorlati képzés sminktetováló szakembereknél!

Fix költségek, előre meghatározott gyakorlati és vizsgadíjakkal.

Jelentkezés feltételei

– Betöltött 18. életév

– Érettségi bizonyítvány

foglalkoztatási-egészségügyi orvos által kiadott alkalmassági igazolás

További fontos információk

Az államilag elismert szakmai képesítő bizonyítvány megszerzése után egyéni vállalkozói igazolvány váltható ki.

A gyakorlati órákra a tanulóknak maguknak kell biztosítani a modellt és az eszközöket, továbbá az alapanyagokat.

Besorolás a képzési területek egységes osztályozási rendszere (KEOR) szerinti kód alapján: 1012

Az Európai Képesítési Keretrendszer (EKKR) szerint: 5

A Magyar Képesítési Keretrendszer (MKKR) szerint: 5

A Digitális Kompetencia Keretrendszer szerint: 5

Jelentkezés menete

Személyesen irodánkban (Debrecen, Piac u. 38. 1. emelet) a végzettséget igazoló bizonyítvánnyal, előre egyeztetett időpont szükséges hozzá. A weboldalon a jelentkezési űrlap kitöltésével is lehet jelentkezni, kollégáink a megadott elérhetőségek egyikén felveszik a kapcsolatot a jelentkezővel.

További információt kérhet

hedgeszakiskola@gmail.com | +36 70 632 2855

Ügyfélfogadás

Hétfőtől-péntekig 08:00-16:00-ig előre egyeztetett időpontban!

Ismerd meg oktatóinkat!

1 + 14 =

További kérdéseid vannak a képzésekkel kapcsolatban? Kérdezz tőlünk bátran! Oktatóink minden felmerülő kérdésedre választ adnak.