RÓLUNK

A csoport tagjainak egyéni tudásánál a kollektíva tudása jóval magasabb. Az egyéni munkavégzéssel ellentétben a csoportmunka során, a pozitív interakciók révén az egyes tagok a maximumot tudják kihozni egymásból. A folyamatos ötlethalmaz más ötletek megszületéséhez vezethet, s így  a csoportmunka elősegíti, hogy a szervezeti célok az egyéni célok fölé emelkedjenek.
A munka elhivatottságot követel, s az összetartás sikert szül.

{

A szépségnek, stílusnak, érzékenységnek, nagylelkűségnek és bájnak nincs szavatossági ideje.

{

Hogyan működik a képzés

Jelentkezés

Válaszd a számodra leginkább fekvő képzésünk egyikét és jelentkezz online vagy személyesen irodánkban.

Elméleti és gyakorlati oktatás

Mesterfokú oktatók, modern környezet vár Rád az oktatás során!

Vizsgázás

A képzések zárása Államilag Elismert Képesítő Vizsgával végződik. A tanfolyamok végén a képző által szervezett vizsgán tanúsítványt szerezhetnek a tanulóink. A vizsgadíj mindkét esetben képzési díjon felül fizetendő.

Bizonyítvány

A képzés zárásaként a tanulók Államilag Elismert Képesítő Bizonyítványt szerezhetnek. A tanfolyamok végén tanúsítványt szerezhetnek.

További kérdéseid vannak a képzésekkel kapcsolatban? Kérdezz tőlünk bátran! Oktatóink minden felmerülő kérdésedre választ adnak.