Sminkes és szempillaépítő tanfolyam

E/2020/000395

10124003 Sminkes és szempillaépítő szakképesítés

fodrász tanfolyam

Sminkes és szempillaépítő tanfolyam

E/2020/000395

10124003 Sminkes és szempillaépítő szakképesítés

Kedves Érdeklődő!

2021. július 1-től új, államilag elismert szakképesítéseket lehet elérni felnőttképzésben, melynek a feltétele az államilag elismert tanúsítvány megszerzése a tanfolyam befejezésével. A tanúsítvány megszerzését követően államilag elismert képesítő vizsgára jelentkezhetnek a tanulók a vizsgaközpontokban. 

“A szépséget tudni kell értékelni, erősíteni és védeni az idő elkerülhetetlen kihívásaival szemben.”

Tanfolyam neve

Sminkes és szempillaépítő tanfolyam

Tanfolyam időtartama

800 óra / 8 hónap

Képzés formája

Iskolarendszeren kívüli szakképzés

Képzés helye

Debrecen, Kisvárda

Oktatás végén

tanúsítványt adó záróvizsga

Tanfolyam tankönyv

térítés mentes, online

Tanfolyam ára

890.000 Ft

Havidíjas fizetés is lehetséges.

Beiratkozáskor 90.000 Ft, ezt követően  100.000 Ft/hónap.

Tanfolyam ütemezése

2022. szeptember vége – október közepe

Képzés felépítése

1.

Általános munkaügyi, munkavédelmi, balesetvédelmi, tűzvédelmi, környezetvédelmi és higiéniai ismeretek

2.

Kozmetikai alapismeretek

3.

Smink készítés

4.

Szempillaépítés

5.

Vállalkozási ismeretek

6.

Számítástechnika

Miért érdemes minket választani?

Oktatóinkkal mindent megteszünk annak érdekében, hogy a tanfolyam ideje alatt sikeresen átadjuk azt a biztos tudást, amelyre szükséged van ahhoz, hogy el tudj indulni ebben a szakmában. Nagyon fontos nekünk, hogy a legjobbat nyújtsuk számodra egész idő alatt, és minden segítséget megkapj tőlünk. Gyakorlati képzőhelyünkön kiváló mester szakoktató oktatja az üzleti életnek megfelelő gyakorlatot. Galgóczy Vanda lesz a fantasztikus tudással rendelkező oktató, aki beavat a sminkelés és maszkolás különleges világába. Az oktatás mellett számos versenyen mérettette/méretteti meg magát elsöprő eredményekkel, folyamatosan képzésekre jár annak érdekében, hogy tanulói számára a legjobbat tudja nyújtani.

A keleti régióban elsőként egyedülállóan indul ez a szakma. Ezzel a képesítő bizonyítvánnyal kiválthatod mint sminkes a vállalkozói igazolványodat úgy, hogy nem kell hozzá kozmetikus előképzettség. 

Az alapoktól egészen a profi szintig a sminkelés mindent érintő képzés a nappali sminktől kezdve a menyasszonyi sminkeken át egészen az extrém és kreatív sminkig. Ezen felül pedig a maszkolási technikákat is elsajátíthatod. A képzésünkben a leginnovatívabb és legtartósabb anyagokkal dolgozunk, mindig naprakész stílusban. 

Kamatmentes részletfizetési lehetőséget biztosítunk az oktatás teljes időtartamára. Elméleti oktatásaink klimatizált, jól felszerelt oktatótermünkben folynak. Oktatóink pontosak, megbízhatóak és maximálisan elhivatottak a szakmájuk iránt.  Több mint 25 éves képzési tapasztalattal rendelkezünk. Kiváló szakmai és versenyeredmények! Fix költségek, előre meghatározott gyakorlati és vizsgadíjak vannak.

A képzés befejezését követően Europass bizonyítvány igénylési lehetőség van.

A képzésen résztvevők ajándékba kapnak bőrdiagnózissal, szemöldök és szempillafestéssel, gyantázással és masszírozással kapcsolatos átfogó szakmai ismereteket. 

 

Jelentkezés feltételei

– Betöltött 18. életév

– Érettségi bizonyítvány

– Érvényes orvosi igazolás.

További fontos információk

Az államilag elismert szakmai képesítő bizonyítvány megszerzése után egyéni vállalkozói igazolvány váltható ki.

A gyakorlati órákra a tanulóknak maguknak kell biztosítani a modellt és az eszközöket, továbbá az alapanyagokat.

Besorolás a képzési területek egységes osztályozási rendszere (KEOR) szerinti kód alapján: 1012

Az Európai Képesítési Keretrendszer (EKKR) szerint: 4

A Magyar Képesítési Keretrendszer (MKKR) szerint: 4

A Digitális Kompetencia Keretrendszer szerint: 4

Jelentkezés menete

Személyesen irodánkban (Debrecen, Piac u. 38. 1. emelet) a végzettséget igazoló bizonyítvánnyal, előre egyeztetett időpont szükséges hozzá. A weboldalon a jelentkezési űrlap kitöltésével is lehet jelentkezni, kollégáink a megadott elérhetőségek egyikén felveszik a kapcsolatot a jelentkezővel.

További információt kérhet

hedgeszakiskola@gmail.com | +36 70 632 2855

Ügyfélfogadás

Hétfőtől-péntekig 08:00-16:00-ig előre egyeztetett időpontban!

Ismerd meg oktatóinkat!

4 + 10 =

További kérdéseid vannak a képzésekkel kapcsolatban? Kérdezz tőlünk bátran! Oktatóink minden felmerülő kérdésedre választ adnak.